uvádí...
23. kongres EASTLOG, 28.-29. května 2020

Aktuality

Novinky z příprav kongresu

VIDEOPOZVÁNKA NA EASTLOG OD BRONZOVÉHO PARTNERA TOYOTA MATERIAL HANDLING

Aleš Hušek, Manažer logistických řešení, Toyota Material Handling CZ, přednese prezentaci na téma ZKUŠENOSTI Z REALIZACÍ AUTOMATIZACE V AUTOMOBILOVÉM PRŮMYSLU

VYSÍLÁME DO ÉTERU JMÉNO ÚVODNÍHO SPEAKERA!

PETR MÁRA

technologický evangelista

KDO JE PETR MÁRA?

Petr Mára je technologický evangelista, pomáhá firmám i jednotlivcům s chytrým používáním technologií tak, aby jim umožnily být produktivnější. Zároveň je certifikovaný trenér společnosti Apple a v rámci Evropy a Asie vystupuje jako řečník na konferencích zaměřených na moderní technologie a jejich využití.

TÉMA: EXPONENCIÁLNÍ TECHNOLOGIE & ČLOVĚK

Petr Mára se ve své prezentaci lidskou řečí pokusí přiblížit co to exponenciální technologie jsou včetně konkrétních příkladů (Virtuální realita, Blockchain, Umělá inteligence) jak daleko jsou tyto technologie nyní v různých oblastech (medicína, stavebnictví, automobilový průmysl, finance) a hlavně, jak se připravit na budoucnost, ve které nám stroje práci seberou, ale zároveň pro nás budou vytvářet pracovní místa, která si ještě nyní neumíme představit.

VIDEOPOZVÁNKA NA PREZENTACI

METAMORFÓZA - to je téma letošního EASTLOGU!

PROČ PRÁVĚ METAMORFÓZA?

Logistika a supply chain procházejí kompletní přeměnou. Do oboru vstupuje robotika, posiluje automatizace, mění se role lidské síly, skladové technologie jsou precizovány do absolutních detailů, mění se způsoby zásobování maloobchodu, stále více se projevují prvky umělé inteligence, roste význam e-commerce a omnichannelu v rámci logistiky aj.

JAK JSME PŘIPRAVENI NA TYTO ZÁSADNÍ PŘEMĚNY? TO VŠE VÁM OBJASNÍ KONGRES EASTLOG!

NENECHTE SI TO UJÍT A REGISTRUJTE SE JEŠTĚ DNES!