uvádí...
23. kongres EASTLOG, 28.-29. května 2020

Aktuality

Novinky z příprav kongresu

LETOŠNÍ ROČNÍK PŘINÁŠÍ OBLÍBENÉ WORKSHOPY! VČETNĚ DVOU NOVINEK!

Zveřejněno 27.ledna 2020

Krom dopolední části TRENDLOG věnované trendům v logistice a supply chain managementu nabízí kongres 4 specializované workshopové sekce.

AUTOLOG – Automotive je velkým zákazníkem celého sektoru logistiky. Jaká má specifi ka? Jaké má  požadavky? Co mu naopak můžeme nabídnout?  

E-SHOPLOG – Odpolední workshop věnující se nejdůležitějším aspektům logistiky e-commerce obchodů, především interním skladovým operacím, distribuci a informačním technologiím. 

ITLOG – Workshop zaměřený na využití IT v logistice. Pokroky v použití RFID. Informační logistika. Novinky v hlasovém vychystávání. Praktické využití dat. Roboty v logistice. 

RETAILOG – Workshop připravený ve spolupráci se Svazem obchodu a cestovního ruchu zaměřený na logistiku pro retail a FMCG.

Vysíláme do éteru téma letošního kongresu EASTLOG - AKCELERACE

Zveřejněno 16. prosince 2019

Akcelerace. Zákazníci ji požadují, stále rostoucí ekonomika ji podporuje a technologický pokrok ji umožňuje. Ale co logistické procesy? Jsou schopné zvládnout nekonečnou poptávku po rychlejších službách a levnějších cenách? A co my a naši spolupracovníci? Jsme jako lidé schopni udržet tempo a splnit očekávání našich zákazníků a spotřebitelů? Nebo jsme v závodě, jehož tempo nemůžeme udržet a který povede k sebezničení? Tyto a další otázky budou řešeny desítkami řečníků a více než 400 účastníků na 23. ročníku předního logistického kongresu v České republice…

23. ROČNÍK KONGRESU EASTLOG V NOVÉM, MULTIFUNKČNÍM CENTRU O2 UNIVERSUM

Zveřejněno 28.listopadu 2019

23. ročník kongresu EASTLOG proběhne v novém konferenčním centru O2 UNIVERSUM. Tento moderní, multifunkční komplex nabízí špičková vybavení a zařízení a nachází se v severovýchodní části centra města hned vedle O2 Arény a na žluté trase metra B. Oficiální otevření proběhlo na podzim 2019. EASTLOG tak okusí nový prostor s inovativním vybavením.