uvádí...
27. logistický kongres EASTLOG, 30.–31. 5. 2024

Georg Utz

utzgroup.com

Georg Utz je jedním z předních výrobců plastových obalů, palet a tvarovaných dílů, jehož myšlenka je opakovaně použitelná. Je součástí švýcarské skupiny Georg Utz Holding AG, založené v roce 1947, předního hráče na trhu inovativních, trvanlivých a funkčních skladovacích a přepravních řešení.

Georg Utz je dodavatelem nabízejícím širokou škálu opakovaně použitelných produktů pro logistiku a skladování i průmysl, m.in: stohovatelné kontejnery, prostorově úsporné, skládací, izotermické, řešení pro automatické sklady nebo palety a krabice. Společnost se specializuje na řešení implementovaná pro individuální potřeby zákazníků. Výrobky Utz nacházejí uplatnění v mnoha oblastech ekonomiky – v automobilovém průmyslu, elektronice, potravinářství, farmacii, zemědělství, ale i v obchodu a e-commerce.

Utz má 8 výrobních závodů na 3 kontinentech: Polsko, Německo, Švýcarsko, Francie, Velká Británie, Spojené státy, Čína a Mexiko, stejně jako síť zastoupení po celém světě.
Georg Utz Sp. z o.o. je držitelem certifikátu ISO 9001:2015. Je členem Polské obalové komory a Polské asociace zpracovatelů plastů. V roce 20 22 společnost oslavila 75 let působení na světových trzích.

Georg Utz is a manufacturer of distribution containers and pallets made of plastic. It belongs to the Swiss group Utz Holding AG, founded in 1947, which is the leading player in the market of innovative, durable and functional storage and transport solutions.

The enterprise offers a wide range of products for logistics, warehousing and industry, such as space-saving, foldable and isothermal stacking containers, as well as pallets and box pallets. The company specialises in tailor-made solutions. The Utz products can be used in many economic fields, including automotive, electronics, food and pharmaceutical industry, agriculture, trade and e-commerce.

Utz has 8 production facilities on 3 continents: Poland, Germany, Switzerland, France, the United Kingdom, the United States, China and Mexico, and a network of representative offices worldwide.

Georg Utz Sp. z o.o. is certified according to ISO 9001: 2015. It is a member of the Polish Chamber of Packaging and the Polish Association of Plastic Converters. The year 2022 is marked by the 75th anniversary of the company’s operations worldwide.

www.utzgroup.com

PODÍVEJTE SE NA TATO KRÁTKÁ VIDEA O NÁS

Těším se na vás!

Robert Fajfr
Manažer prodeje

Tel.: +420 602 446 223
robert.fajfr@utzgroup.com

REZERVUJTE SI 10MINUTOVOU SCHŮZKU S TOUTO SPOLEČNOSTÍ /

RESERVE A 10-MINUTE MEETING WITH THIS COMPANY

Bezpečnostní kód:
security code
Prosím, zadejte bezpečnostní kód:

Rezervovat