uvádí...
24. logistický kongres EASTLOG, 13.–14. 5. 2021

Reference

Řekli o kongresu...

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ 22. ROČNÍKU KONGRESU EASTLOG

Kongres EASTLOG pořádaný společností ATOZ Group navštěvuji pravidelně, abych získal nejčerstvější informace o vývoji a nových trendech na poli logistiky, shlédl zajímavé případové studie a poslechl si názory na aktuální témata a srovnání odborníků v rámci panelových diskusí. Letošní panelová diskuse na téma Proměny skladů….., nám dala příležitost nahlédnout na rozdílný pohled developerských společností na vybavenost skladů stejné kategorie. V rámci konference bývá i příležitost jak k odborným diskusím s odborníky z branže, tak i k neformálním rozhovorům a navazování nových kontaktů. Jako zpestření EASTLOGU byla letos i možnost mimo jiné navštívit HOPI FISH Hub a udělat si představu o procesech a technologiích, bez kterých nelze takovýto projekt realizovat.

Tomislav Plzenský, CLO, Logistic Manager, C2H, Pietro Filipi, Kara

Letos jsem měl poprvé možnost zavítat na tuto nejen logistickou událost, která pro mne splnila svůj účel. Dobrá organizace, výběr řečníků a aktuálních témat, kde se diskutovalo i mimo pódium a dala mi to možnost nahlédnout i mimo můj pracovní a odborný obzor.

Jan Planka, Logistic manager, Hyundai Motor Manufacturing Czech

Reference účastníků 21. ročníku kongresu EASTLOG

Pro mě to byl třetí ročník, který jsem měl možnost navštívit. Jako vždy velmi dobře zorganizovaný, a v příjemném prostředí. Na Eastlogu se mi líbí to, že tady potkávám spoustu přátel a kolegů z logistiky. Letošní program byl velmi zajímavý, ale nejvíc mě zaujala část věnovaná logistice e-shopů.

Roman Volf, Ředitel divize Logistiky a skladování ČR/SR, DATART International

Eastlog je přední logistickou událostí v České republice. Nabízí jedinečnou příležitost potkat se s odborníky z oblasti logistiky. Cushman & Wakefield je partnerem této konference od roku 2008. I letošní Eastlog byl bezchybně připravený a splnil naše očekávání.

Ivana Dlasková, Marketing Manager, Cushman & Wakefield

Eastlog má ve svém podtitulu heslo, že jde o akci, která se nebojí kousnout do živého. Přesvědčila jsem se, že na programu byla i ožehavá témata, jako je například boj s podvody v dopravě. Zajímavé bylo i téma logistiky eshopů. Jakožto expresní přepravce máme k tomuto tématu blízko.

Pavla Eretová, Managing Director, GO! Express & Logistics

Eastlog byl velice zajímavý. Jako učitelka se o informacích z oboru dovídám pouze z médií a tak se stane, že mi něco unikne. A učitelé by měli mít aktuální informace. Na Business Mixéru se lze seznámit se zajímavými lidmi z oboru a navázat (pro nás sice ne obchodní) kontakty na různé exkurze, pomoc při výuce, umístění žáků na praxe. Velmi přínosný byl pro mne také SEELOG, kde můžu vidět teorii, kterou učíme přímo v praxi. Prostě zážitek!

Jana Düringerová, učitelka odborných předmětů, SOŠ logistická a SOU Dalovice

V letošním roce jsme se rozhodli zúčastnit se konference Eastlog a jejího Logistického Business Mixeru a odborná úroveň konference i její společenská část zcela splnily naše očekávání. My v P3 si zakládáme na dlouhodobých dobrých a osobních vztazích s našimi zákazníky a pravidelně se zúčastňujeme průzkumu spokojenosti uživatelů průmyslových parků. Proto nás moc těší, že Cenu nájemců za nejlepší logistický park letos získal právě náš areál P3 Prague D8.

Tomáš Míček, Country Head CZ, P3 Logistic Parks

V minulosti jsem se pravidelně účastnila konferencí Eastlog, neboť jsem vždy načerpala zajímavé informace ze světa logistiky. Letošní ročník jsem navštívila po dvouleté pauze a v programu jsem našla mnoho zajímavých témat. Zvláště mě zajímaly zkušenosti kolegů, kteří se zabývají logistikou e-shopů, protože to je a bude i v budoucnu tématem, kterým je třeba se zabývat. Musím se přiznat, že jsem čekala, že na konferenci potkám své „staré známé“, se kterými jsem se v minulosti potkávala, ale opak byl pravdou. Díky tomu jsem však mohla navázat mnoho nových kontaktů, ze kterých možná v budoucnu vznikne zajímavá spolupráce. K jejich navázání skvěle přispělo i neformální setkání v rámci Logistického Business Mixeru, který svojí neopakovatelnou atmosférou určitě přispěl k odlehčení a uvolnění po náročném dni stráveném v konferenčních místnostech.

Hana Jarošová, Prokuristka, Vedoucí logistiky, Regionálně zodpovědná, dm drogerie markt

Staňte se také spokojeným účastníkem!

Registrovat se