uvádí...
26. logistický kongres EASTLOG, 25.–26. 5. 2023

Reference

Řekli o kongresu...

Rád bych poděkoval za výbornou organizaci Eastlogu. Oba dny byly perfektně připravené se spoustou užitečných a inspirativních podnětů.

Petr Sodomka, head of SCM, Vitesco Technologies Czech Republic

Myslím, že letošní kongres se skvěle vydařil. Děkujeme za prostor pro diskusi a budeme se těšit na další logistické setkání.

František Mikeš, obchodní ředitel, Toyota Material Handling

Eastlog měl jako vždy vynikající organizaci, vynikající oběd Klubu logistických manažerů a dobrý výběr řečníků. Jsem rád, že jsem se zúčastnil.

Petr Kuchyňa, general manager, Kiekert-CS

Musím říci, že tento ročník Eastlogu mě velmi příjemně překvapil. Potkal jsem mnoho zajímavých lidí. Také bych poděkoval moderátorce naší diskuse, jak dobře ji zvládla, a věřím, že informace, které jsme všichni prezentovali, měly pro diváky přidanou hodnotu.

Martin Baláž, country manager Czech Republic & Slovakia, Prologis

Eastlog 2021 byla hodně vydařená akce. Už mám uložen termín pro Eastlog 2022 a těším se.

Robert Sgariboldi, head of industrial agency, CFO, 108 Agency

Děkuji za pozvání a gratuluji k další úspěšné zorganizované akci ve složitých podmínkách. Letos jsem stihl pouze večerní mixer a exkurzi v automatickém skladu Coca-Cola HBC a obojí bylo vynikající.

Marek Prach, supply chain ředitel pro ČR a SR, Plzeňský Prazdroj

Na letošním EASTLOGu jsem zavzpomínal na svou přednášku z roku 2014, kdy jsem se kongresu zúčastnil poprvé. Tyto akce se mi velice líbí. Kromě programové části je to skvělá možnost, jak se potkat i s dalšími partnery a probrat aktuální možnosti, aktuální situaci.

David Strnad, vedoucí logistiky značky Škoda Auto

Jsem moc ráda, že konference i v této nelehké době proběhla a umožnila lidem z oblasti logistiky setkat se a sdílet novinky a zkušenosti. Pro mne, nováčka v oboru, to byla skvělá příležitost prezentovat zkušenosti Alza.cz v oblasti lidských zdrojů a slyšet naopak zkušenosti z jiných společností.

Hana Slepičková, HR business partner pro logistiku Alza.cz

EASTLOG očima moderátora panelové diskuse samozřejmě vypadá trochu jinak než z hlediště velkého kongresového sálu. Hned tady ale lze vyzdvihnout první nepopiratelný úspěch kongresu: aktuální situaci navzdory byl sál viditelně velmi slušně zaplněn, přičemž další velká část návštěvníků měla v té době možnost podle zájmu navštívit jednotlivé stánky ve foyeru. Druhým velkým plusem byl výběr místa. Nové kongresové centrum u O2 arény skýtá skutečně prvotřídní zázemí pro podobné akce. Dostupnost jednotlivých stánků tudíž byla perfektní. A do třetice všeho dobrého – pořadateli se podařilo přizvat velmi kvalitní hosty.

Petr Rožek, výkonný ředitel, Svaz spedice a logistiky ČR

I letos jsme se zúčastnili, sice s velkým ostychem před covidem, EASTLOGu. Tentokrát jako hlavní partner workshopu RETAILOG. Výborná organizace kongresu, skvělý speaker Tomáš Sedláček, hodně novinek a příjemné prostředí. Po roce jsme se opět setkali s řadou našich dlouhodobých klientů a získali jsme další tři nové. Pokud nezemřeme na covid, příští rok jdeme opět!

Jaromír Mikolášek, jednatel, Profeskontakt

Kongres EASTLOG pořádaný společností ATOZ Group navštěvuji pravidelně, abych získal nejčerstvější informace o vývoji a nových trendech na poli logistiky, shlédl zajímavé případové studie a poslechl si názory na aktuální témata a srovnání odborníků v rámci panelových diskusí. Letošní panelová diskuse na téma Proměny skladů….., nám dala příležitost nahlédnout na rozdílný pohled developerských společností na vybavenost skladů stejné kategorie. V rámci konference bývá i příležitost jak k odborným diskusím s odborníky z branže, tak i k neformálním rozhovorům a navazování nových kontaktů. Jako zpestření EASTLOGU byla letos i možnost mimo jiné navštívit HOPI FISH Hub a udělat si představu o procesech a technologiích, bez kterých nelze takovýto projekt realizovat.

Tomislav Plzenský, CLO, Logistic Manager, C2H, Pietro Filipi, Kara

Letos jsem měl poprvé možnost zavítat na tuto nejen logistickou událost, která pro mne splnila svůj účel. Dobrá organizace, výběr řečníků a aktuálních témat, kde se diskutovalo i mimo pódium a dala mi to možnost nahlédnout i mimo můj pracovní a odborný obzor.

Jan Planka, Logistic manager, Hyundai Motor Manufacturing Czech

Pro mě to byl třetí ročník, který jsem měl možnost navštívit. Jako vždy velmi dobře zorganizovaný, a v příjemném prostředí. Na Eastlogu se mi líbí to, že tady potkávám spoustu přátel a kolegů z logistiky. Letošní program byl velmi zajímavý, ale nejvíc mě zaujala část věnovaná logistice e-shopů.

Roman Volf, Ředitel divize Logistiky a skladování ČR/SR, DATART International

Eastlog je přední logistickou událostí v České republice. Nabízí jedinečnou příležitost potkat se s odborníky z oblasti logistiky. Cushman & Wakefield je partnerem této konference od roku 2008. I letošní Eastlog byl bezchybně připravený a splnil naše očekávání.

Ivana Dlasková, Marketing Manager, Cushman & Wakefield

Eastlog má ve svém podtitulu heslo, že jde o akci, která se nebojí kousnout do živého. Přesvědčila jsem se, že na programu byla i ožehavá témata, jako je například boj s podvody v dopravě. Zajímavé bylo i téma logistiky eshopů. Jakožto expresní přepravce máme k tomuto tématu blízko.

Pavla Eretová, Managing Director, GO! Express & Logistics

Eastlog byl velice zajímavý. Jako učitelka se o informacích z oboru dovídám pouze z médií a tak se stane, že mi něco unikne. A učitelé by měli mít aktuální informace. Na Business Mixéru se lze seznámit se zajímavými lidmi z oboru a navázat (pro nás sice ne obchodní) kontakty na různé exkurze, pomoc při výuce, umístění žáků na praxe. Velmi přínosný byl pro mne také SEELOG, kde můžu vidět teorii, kterou učíme přímo v praxi. Prostě zážitek!

Jana Düringerová, učitelka odborných předmětů, SOŠ logistická a SOU Dalovice

V letošním roce jsme se rozhodli zúčastnit se konference Eastlog a jejího Logistického Business Mixeru a odborná úroveň konference i její společenská část zcela splnily naše očekávání. My v P3 si zakládáme na dlouhodobých dobrých a osobních vztazích s našimi zákazníky a pravidelně se zúčastňujeme průzkumu spokojenosti uživatelů průmyslových parků. Proto nás moc těší, že Cenu nájemců za nejlepší logistický park letos získal právě náš areál P3 Prague D8.

Tomáš Míček, Country Head CZ, P3 Logistic Parks

V minulosti jsem se pravidelně účastnila konferencí Eastlog, neboť jsem vždy načerpala zajímavé informace ze světa logistiky. Letošní ročník jsem navštívila po dvouleté pauze a v programu jsem našla mnoho zajímavých témat. Zvláště mě zajímaly zkušenosti kolegů, kteří se zabývají logistikou e-shopů, protože to je a bude i v budoucnu tématem, kterým je třeba se zabývat. Musím se přiznat, že jsem čekala, že na konferenci potkám své „staré známé“, se kterými jsem se v minulosti potkávala, ale opak byl pravdou. Díky tomu jsem však mohla navázat mnoho nových kontaktů, ze kterých možná v budoucnu vznikne zajímavá spolupráce. K jejich navázání skvěle přispělo i neformální setkání v rámci Logistického Business Mixeru, který svojí neopakovatelnou atmosférou určitě přispěl k odlehčení a uvolnění po náročném dni stráveném v konferenčních místnostech.

Hana Jarošová, Prokuristka, Vedoucí logistiky, Regionálně zodpovědná, dm drogerie markt

Staňte se také spokojeným účastníkem!

Registrovat se