uvádí...
21. kongres EASTLOG, 17.-18. května 2018

SEELOG

SEELOG

Cílem této programové části je představit „logistiku v praxi“ a zprostředkovat informace o zajímavých projektech přímo od manažerů významných logistických center v České republice. Jedinečná příležitost seznámit se s nejnovějšími operačními systémy a trendy ve skladování, supply chain managementu a distribuci přímo na místě.

Letos se můžete těšit do těchto center:

Smurfit Kappa:

Účastníci poznají zblízka interní logistiku při výrobě papírových obalů v integrovaném závodě, kde vstupní surovinou je role papíru a produktem je konkrétní obal na míru. Prohlédnou si zvlňovací stroj včetně návštěvy velína a následně halu se zpracovatelskými stroji. Pro podnětné diskuse před či po návštěvě výrobních prostor bude k dispozici cele Experience Centre včetně Store Visualizeru. Dobrá káva samozřejmostí.

 

Sécheron Tchequie

Sécheron je švýcarská společnost, které vznikla 1879 v Ženevě. Je to leader celosvětového trhu ve vývoji a výrobě přístrojů a systémů pro trakci – napájení železniční a městské hromadné dopravy. Celosvětově zaměstnává přes 1000 zaměstnanců, z toho je polovina situována v Praze. Od roku 1991 má společnost centrálu v Běchovicích, v hale C2 v parku P3 Prague Horní Počernice je umístěna divize přístrojů. Nově vybudovaná hala IX ve stejném areálu slouží pro montáž rozvaděčů – systémy pro napájení a jištění stejnosměrných tratí MHD. V budově pracuje 200 zaměstnanců v jedné směně. Jedná se o pracovníky ve výrobní části – sklad, montáž a test ale také o kancelářské profese – řízení výroby, konstrukce, vedení projektů, nákup a expedice. V roce 2017 společnost expedovala celkem 3211 skříní – více než dvojnásobek výstupu za rok 2016.