uvádí...
27. logistický kongres EASTLOG, 30.–31. 5. 2024

Proč se zúčastnit?

Připojte se ke stovkám dalších účastníků

600 UNIKÁTNÍCH ÚČASTNÍKŮ

Přidejte se i vy! Nejvyšší koncentrace logistických odborníků na jednom místě je ideální příležitostí diskutovat s kolegy z oboru nejpalčivější problémy, se kterými se potýkáte.

INSPIRUJÍCÍ PROGRAM

Inspirujte se od těch nejlepších! Vyslechněte si nezávislý konferenční program, příklady z živé praxe, zkušenosti předních českých i zahraničních logistických profesionálů a lídrů trhu v řadě oborů.

FÓRUM PRO VÝMĚNU NÁZORŮ

Diskutuje s top přednášejícími i s ostatními účastníky! Zapojte se do živých diskusí nejen během odborného programu, ale i v průběhu neformální večerní networkingové párty či o přestávkách.

NOVÉ OBCHODNÍ KONTAKTY

Potkejte nové obchodní partnery! Zúčastněte se sekce BizLOG, která je na míru šitá na získání nových kontaktů. Vyměňte si vizitky s partnery na stáncích, bavte se během večera a vytěžte maximum ze slova networking!

VSTUP ZDARMA PRO UŽIVATELE LOGISTICKÝCH SLUŽEB

Pro uživatele logistických služeb jsou podmínky vstupu zcela bezkonkurenční: VSTUP ZDARMA. To znamená, že pro zástupce tohoto sektoru neexistují žádné finanční překážky. Pro poskytovatele logistických produktů a služeb to zaručuje vysoký počet potenciálních klientů na kongresu.

ZÚČASTNĚTE SE I VY!

Stačí vyplnit jednoduchý formulář…

Registrujte se