uvádí...
24. logistický kongres EASTLOG, 13.–14. 5. 2021

O akci

... kde se potkávají skuteční logistici

Kongres EASTLOG je největší logistická událost v České republice, která tematicky pokrýva celý obor logistiky a současně reflektuje nejnovější trendy. Kongres také obsahuje části podporujíci networkingový rozměr akce.

Cílem je inspirovat a informovat logistické profesionály o aktuálním dění v oboru, a zároveň jim poskytnout prostor pro sdílení názorů a navázaní nových obchodních kontaktů.

450 ÚČASTNÍKŮ =  450 NOVÝCH OBCHODNÍCH KONTAKTŮ

Poskytovatelé logistických služeb56%

Uživatelé logistických služeb44%

TOP management68%

 

Z čeho se kongres EASTLOG skládá?

ODBORNÝ PROGRAM

Program kongresu EASTLOG je unikátní tím, že jako jediná akce nabízí specializované workshopy na speciální témata. Úderné přednášky od špičkových přednášejících, nejnovější případové studie, podnětné diskuse – to vše v odborné dopolední části TRENDLOG a 4 odpoledních workshopech:

 • RETAILOG
  MALOOBCHOD VYŽADUJE EFEKTIVNÍ LOGISTIKU. Logistika pro retail má svá jasná specifika. Trh se vyvíjí a dodavatelé na to musí reagovat. REATAILOG je určen všem dodavatelům ze segmentu retailu a zástupcům retailových společností, kteří prozradí, jaké mají z praxe zkušenosti, jaké jsou nejnovější trendy a jak docílit maximální produktivity v rámci celého supply chainu. Chcete se dozvědět více a získat tím možnou konkurenční výhodu? Přijďte se inspirovat!
 • E-SHOPLOG
  PROBLEMATIKA LOGISTIKY E-SHOPŮ. Odpolední workshop věnující se nejdůležitějším aspektům logistiky e-commerce obchodů, především interním skladovým operacím, distribuci a informačním technologiím. Pokud provozujete e-shop, přijďte načerpat informace, abyste díky nim mohli maximalizovat své zisky. Vše je totiž o efektivitě. Ta se musí prolínat celým procesem – od nákupu, přes vyskladnění až po doručení zboží zákazníkovi. A ve všem číhá řada úskalí. Na co si dávat pozor a co efektivitu skutečně přináší? Jaké jsou v tomto segmentu nejnovější trendy?

 • LOG-IN

  INOVACE V LOGISTICE. Vzhledem k letošní koronavirové situaci se v tomto roce nekoná samostatné fórum LOG-IN, ale abyste nepřišli o očekávanou dávku inspirace v logistice, zařadili jsme LOG-IN do programu kongresu EASTLOG. Workshop LOG-IN je zaměřený na inovace produktů a projektů v logistice. Inovace mimo jiné zvyšují produktivitu a přinášejí vyšší zisky. LOG-IN je určen všem manažerům, kteří ve firmách zodpovídají za logistiku. Přijďte si poslechnout, co v praxi jinde funguje.

 • AUTOLOG
  AUTOMOTIVE JAKO DŮLEŽITÁ SOUČÁST LOGISTIKY. Automotive je velkým zákazníkem celého sektoru logistiky. Jaká má specifika? Jaké má požadavky? Co mu naopak můžeme nabídnout? Nejen na tyto otázky odpoví zástupci dodavatelů automobilového průmyslu, ale i druhá strana: např. zástupce automobilky ŠKODA AUTO a také ředitel Sdružení automobilového průmyslu. Jste-li dodavatelem v segmentu automotive, nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost, jak se dozvědět doslova cenné informace.
 •  

BiZLOG

To jsou desetiminutová „speed dating“ setkání zprostředkovaná na přání klienta na základě nabídky dodavatelů. Celý speed dating proces bude aktivně řízen organizátory kongresu. Ideální místo pro setkání zákazníků a dodavatelů na neutrální půdě, kde obě strany rychle zjistí, zda má smysl rozvinout jednání do konkrétnější podoby.

LOGISTICKÝ BUSINESS MIXER

Neformální networkingový večer je ideálním místem pro utužení stávajících a navázání nových obchodních kontaktů. Součástí večera je raut, živá hudba, bar s míchanými nápoji, ochutnávka vína, hry a soutěže.

SEELOG – NÁVŠTĚVY LOGISTICKÝCH CENTER

Cílem této programové části je představit „logistiku v praxi“ a zprostředkovat informace o zajímavých projektech přímo od manažerů významných logistických center v České republice. Jedinečná příležitost seznámit se s nejnovějšími operačními systémy a trendy ve skladování, supply chain managementu a distribuci přímo na místě. V roce 2020 bohužel v důsledku pandemie a s ní souvisejícími opatřeními nebude uskutečněn. Děkujeme za pochopení a těšíme se na návštěvy center v dalším roce!