uvádí...
24. logistický kongres EASTLOG, 23.–24. 9. 2021

LOGISTICKÝ BUSINESS MIXER

23. 9. 2021
19:00 – 23:00

LOGISTICKÝ BUSINESS MIXER

Po celodenním nabitém programu se můžete těšit na Logistický Business Mixer – večer plný networkingu, zábavy a netradičních her! Kromě kapely Jazz In Deck, která celý večer zpříjemní oblíbenými jazzovými a swingovými melodiemi, na Vás čekají také 4 večerní výzvy, kterými prověříte sílu svých myšlenek, svou odvahu, fyzickou sílu a trpělivost. Nebude to nic snadného, ale o tom přeci výzvy jsou… Pro 20 prvních účastníků, kteří splní všechny 4 výzvy, máme připravené zajímavé odměny. Je na co se těšit!

Kapela Jazz In Deck

Stylová kapela Jazz In Deck bude celým večerem provázet společně se svým unikátním repertoárem cover písní ve stylu gipsy swing, bossa nova, pop, funky & jazz! Zazní hity od takových legend jako je Stevie Wonder, Ray Charles, Norah Jones, Frank Sinatra a kapel The Beatles, The Doors, Nirvana a mnoho dalších.


PŘIJMĚTE 4 VEČERNÍ VÝZVY!

Výzva č. 1: MindBall

Zkoušeli jste už někdy potrápit svůj mozek tak, aby to bylo měřitelné? Na letošním kongresu EASTLOG budete mít jedinečnou příležitost a to díky unikátní hře Mindball, při které musíte zapojit mozek. Vyhrává ten, kdo lépe ovládne své mozkové vlny a přetlačí kuličku k soupeři. Hráči mají na hlavě speciální čelenky s biosenzory, které snímají jejich mozkovou aktivitu. Uprostřed stolu je dráha s kuličkou, která se posouvá na základě mozkové aktivity hráčů. Cílem hry je dostat kuličku do soupeřovy branky.

Výzva č. 2: Hmyzí ochutnávka

Více než 2 miliardy lidí považuje hmyz za naprosto běžnou součást své stravy. My v západním světě se ale stále trochu otrkáváme.  Přesto je velmi pravděpodobné, že hmyz v budoucnu do našeho jídelníčku přeci jen zařadíme.  Má to mnoho pozitiv: až 70% obsah bílkovin, vitamín B a velmi efektivní produkce, která je navíc šetrná k životnímu prostředí. Máme pro Vás nachystanou ochutnávku toho nejlepšího. Červy, cvrčky a kobylky. Vše v několika příchutích, abychom mohli uspokojit chuť každého z Vás.

Výzva č. 3: Zatloukání hřebíků

V dnešní uspěchané a přetechnizované době se zdá, že se z našeho života vytrácejí dovednosti a schopnosti, které pro nás bývaly ještě před několika desítkami let naprosto běžné. Jednou z nich může být třeba klasická manuální dovednost: zatloukání hřebíku. Zkuste se zamyslet, kdy jste naposledy zatloukali hřebíky? Pokud to u Vás není tak dlouhá doba, budete mít na naší výzvě trochu výhodu. Ale i tak to nebude snadné. Naše zatloukání bude mít totiž malý „háček“.

Výzva č. 4: Unikátní puzzle

Věděli jste, že historie hry puzzle je již více než 250 let dlouhá? Jednoduchá aktivita, která potrápí nejen obě naše mozkové hemisféry a prověří naši zručnost, kreativitu i trpělivost. Přijďte si zkusit poskládat naše jedinečné puzzle! Je to poslední výzva našeho večera.