uvádí...
27. logistický kongres EASTLOG, 30.–31. 5. 2024

Speed-datingová setkání BizLOG

30. 5. 2024
12:30 – 13:30
Konferenční sál C3

Speed-datingová setkání BizLOG

Proč se zúčastnit?

Cílem programu BizLOG je zprostředkovat schůzky mezi partnery a účastníky kongresu EASTLOG. Vyslechněte si v krátkosti a bez závazků nabídku předních dodavatelů služeb a výrobků pro logistiku a dopravu. Jedno setkání bude trvat 10 minut, pokud vás nabídka zaujme, máte možnost domluvit si schůzku individuální.

Kdo se může zúčastnit?

Ze strany dodavatelů se programu BizLOG může zúčastnit jen firma, která je partnerem kongresu. Na druhé straně jednacího stolu však může stát každý, kdo má zájem se nezávazně dozvědět více o nabízeném produktu či službě.

Jak se zúčastnit?

Účastníci si mohou nejprve vybrat, s kým a kdy se chtějí setkat. Profily zúčastněných společností a stručný přehled jejich nabídky budou zveřejněny na webových stránkách kongresu několik týdnů před akcí. Budeme také kontaktovat všechny účastníky a požádáme je, aby si domluvili schůzky, a dáme partnerům možnost vybrat si účastníky, se kterými se chtějí setkat. V den akce vám bude poskytnut individuální plán na daný den. Ale nebojte se – i když se BizLOG koná během polední přestávky, postaráme se o to, abyste měli čas se najíst.