uvádí...
27. logistický kongres EASTLOG, 30.–31. 5. 2024

Antwell Group

Jsme Antwell Group a už více než 20 let podnikáme v oblasti dopravy a logistiky. Poskytujeme komplexní péči o nákladní vozidla. Do péče k nám můžete svěřit celou svoji flotilu, postaráme se o to, aby vše fungovalo tak, jak má.

Antwell Rental si můžete vybrat ze široké nabídky tahačů a návěsů k dlouhodobému nebo krátkodobému pronájmu i ke koupi. Zajistíme pro vás pojištění, silniční daň i plný servis. Tím vám ubydou starosti a budete mít více času věnovat se svému podnikání.

Antwell Servis v Kralupech nad Vltavou se o vaši nákladní techniku postará náš tým zkušených a proškolených mechaniků. Umíme opravit tahače, návěsy, brzdové systémy i nápravy značek Renault, Volvo, Mercedes-Benz, Man, DAF i Iveco.

Náš tým prošel školením na vozidla Renault, na systémy WABCO, EXAS a EBS; a na točny sytému JOST. Proškolený tým máme i na nápravy SAF, BPW a KRONE. Umíme opravit i vzduchové a výfukové systémy a zajistíme svářečské i lakýrnické práce.

Nejnovějším přírůstkem do naší rodiny služeb je Antwell Bazar. Zde seženete ojeté návěsy a tahače prvotřídní kvality. Zaměřujeme se na návěsy evropských značek Krone a Kögel a tahače Renault. Vše s jistotou původu.

V Kralupech nad Vltavou, kde celá skupina sídlí, máme také svůj autoservis Antwell Autocentrum. Tam se můžete spolehnout na naše proškolené profesionály, kteří se postarají o jakýkoliv problém s vaší flotilou osobních i nákladních vozů. Zajišťujeme následující služby: Pneuservis osobní, Pneuservis nákladní, Seřízení geometrie vozidel, Opravy brzdových systémů, Diagnostika vozidel, Servis klimatizace, Výměny olejů, Pravidelné prohlídky, Výměny a opravy autoskel, Výměny spojek, Výměny rozvodů, Příprava a provedení STK. Garantujeme vám prvotřídní servis.

Sami v logistice působíme, proto velmi dobře chápeme, že nejdůležitější hodnotou, kterou zákazníci vyžadují, je spolehlivost. Postaráme se o to, aby vaše vozidla byla přichystaná na svůj bezproblémový provoz.

www.antwell.eu/

Těšíme se na vás!

Jan Novotný
Business development manager

Tel.: +420722202912
Jan.novotny@antwell.cz

Jan Pavlíček
Majitel / CEO

Tel.: +420737246660
Jan.pavlicek@antwell.cz

REZERVUJTE SI 10MINUTOVOU SCHŮZKU S TOUTO SPOLEČNOSTÍ /

RESERVE A 10-MINUTE MEETING WITH THIS COMPANY

Rezervovat