uvádí...
27. logistický kongres EASTLOG, 30.–31. 5. 2024

Utz Group

Sustainable and future-oriented for 75 years.

Jako výrobce vratných obalů pro průmyslové využití vám pomáháme maximalizovat profit z vašeho podnikání tím, že vám dodáme efektivní řešení na míru, přizpůsobené vašim potřebám. 

Výrobní závod Georg Utz Sp. z o.o.  je výrobcem vratných plastových kontejnerů, palet a zásobníků na technické díly. Je součástí švýcarské skupiny Georg Utz Holding AG, založené v roce 1947. Opakovaně použitelné plastové obaly přizpůsobujeme vašim procesům. Přizpůsobené řešení na míru umožňuje maximalizovat efektivitu ve vašich výrobních, skladovacích, transportních a distribučních procesech, které jsou dnes již často plně automatizované.  Šetří tak výrazně náklady všech těchto procesů. Dlouhá životnost a plná recyklovatelnost činí řešení společnosti Utz ekologicky neutrálním a ekonomicky smysluplným.

Společnost je výrobcem a dodavatelem široké škály produktů pro logistiku a skladování vhodných pro většinu průmyslových odvětví. Mimo jiné široký sortiment stohovatelných přepravek a kontejnerů, konických boxů šetřící místo, skládacích kontejnerů, izotermické přepravek, antistatických řešení a také obalů pro nebezpečné materiály, palety a paletové boxy.

As the reusable containers producer we help you maximize the success of your business by delivering save costing and automated returnable transport packaging that fits your needs. 

Georg Utz Sp. z o.o. is a manufacturer of reusable plastic containers, pallets and trays for technical plastic parts. It is part of the Swiss group Georg Utz Holding AG, founded in 1947. We tailor reusable plastic packaging to your processes. Custom packaging enables maximum efficiency, even in your automated processes, and saves costs through optimized packing density. A long service life and almost complete recyclability make Utz solutions both ecologically and economically sensible.

The company is a supplier offering a wide range of products for logistics and warehousing as well as wide range of industry, m.in. stackable containers, rotating containers, folding containers, isothermal containers, antistatic containers, and also packaging for hazardous materials, pallets and pallet boxes.

www.utzgroup.com

PODÍVEJTE SE NA TOTO KRÁTKÉ VIDEO O NÁS

Těším se na vás!

Robert Fajfr
Manažer prodeje

Tel.: +420 602 446 223
robert.fajfr@utzgroup.com

REZERVUJTE SI 10MINUTOVOU SCHŮZKU S TOUTO SPOLEČNOSTÍ /

RESERVE A 10-MINUTE MEETING WITH THIS COMPANY

Rezervovat