uvádí...
27. logistický kongres EASTLOG, 30.–31. 5. 2024

Tomáš Kubín, P3 Logistic Parks

head of construction CEE & WE

Tomáš Kubín, P3 Logistic Parks

head of construction CEE & WE
linkedin-icon

České průmyslové parky patří v evropském srovnání k těm nejvíce udržitelným. Svůj podíl na tom má i Tomáš Kubín, který je v P3 odpovědný za to, aby výstavba v regionu střední a východní Evropy reflektovala nové technologie a byla dlouhodobě udržitelná.

Tomáš Kubín vystudoval České vysoké učení technické v Praze, s roční přestávkou na Herriot-Watt University v Edinburghu. Zkušeností v oblasti výstavby a developmentu sbírá již téměř dvě dekády. Začínal jako technik a později projektový manažer u největších stavebních firem v ČR. V roce 2008 nastoupil na pozici project managera do společnosti P3 Logistic Parks. U developera evropských průmyslových nemovitostí se brzy vypracoval na pozici vedoucího oddělení výstavby, a spolu s tím, jak rostla P3, rostly i jeho zkušenosti a kompetence. V posledních dvou letech má v P3 na starosti celý region CEE & WE.

Je zodpovědný především za realizaci nových projektů. Jeho úspěch tkví v tom, že se umí dívat dopředu a odhadnout vývoj segmentu, potřeb klientů a klíčových specifikací budov tak, aby co nejlépe obstály v čase. Na své práci má rád to, že z jeho projektů vzniká něco konkrétního. Ačkoliv by se mohlo zdát, že na industriálních stavbách není nic lákavého, při detailnějším pohledu se ukážou nekonečné možnosti jejich využití. Vytápět halu odpadním teplem z mrazáků nebo hloubkovým vrtem ze země, to jsou přesně ty výzvy, které Tomáše Kubína zajímají.

Tisíc a jeden pohled na zodpovědnou logistiku

10:45 – 12:15
Konferenční sál C1

Úvodní slovo

9:00 – 9:15
Konferenční sál C1